Doprava a platba

Způsob dopravy

Způsoby dopravy stále rozšiřujeme. Momentálně máte možnosti si zboží vyzvednout na pobočce, nechat si ho zaslat domů, nebo využít kurýrních služeb.

Navíc při nákupu nad 1000 Kč máte dopravu zcela zdarma po celé České republice.

Způsob dopravy Cena Popis
Osobní odběr v Hradci Králové Zdarma Zdarma    Nebuďte závislí na doručovateli. Po předchozí domluvě si můžete objednávku vyzvednout na našem výdejním místě. Prosím pozor: Vyčkejte na informační SMS nebo email. Jakmile bude objednávka připravena, ozveme se Vám.
Rozvoz zboží po Hradci Králové a blízkém okolí Zdarma Objednávky přijaté do 10:30, expedujeme ten den 14:00-17:00. Objednávky přijaté do 16:00 expedujeme druhý den do 12:00.
Kurýrní služba GLS 150 Kč*

*Při objednávce nad 1000 Kč je doprava zdarma.

Při objednávce do 16:00 exedujeme balíček druhý den přepravní službě. Ta ho doručí do 24 hodin od převzetí.

Česká pošta 174 Kč*

*Při objednávce nad 4000 Kč je doprava zdarma.

Při objednávce do 16:00 exedujeme balíček druhý den přepravní službě. Ta ho doručí do 24 hodin od převzetí.

Způsoby platby

V tuto chvíli je možné platit pouze v hotovosti při převzetí. Služba není zpoplatněna.

Způsob platby Popis
Platba v hotovosti Při doručování balíku zaplatíte v hotovosti Kurýrní službe při převzetí balíku. Při osobním odběru či rozvozu po Hradci Králové zaplatíte v hotovosti našemu zaměstnanci při převzetí zboží.


Potřebujete poradit?
Pokud si nejste jistí s nákupem, nenalezli jste požadovaný díl, máte dotaz k ceně nebo dodání, neváhejte nás kontaktovat. Náš tým profesionálů je zde pro Vás.
+420 704 411 861
Na tomto telefoním čísle jsme Vám k dispozici každý všední den, od 8 do 17 hodin. Náš operátor se Vám bude plně věnovat a jistě správně poradí.
obchod@sivela.cz
Emailová adresa, na kterou můžete směřovat věškeré dotazy ke zboží, objednávkávm a případným speciálním požadavkům, v psané formě.