Proč nakupovat na Sivela.cz?

Široký výběr zboží

Máme široký výběr výrobců zboží. Všechny výrobce jsme pro vás dlouho vybírali a během let testovali. Máme v nabídce pouze kvalitní a prověření zboží.

 

Technická podpora 10 hodin denně

Na naší telefonní lince 602 353 575 vám rádi zodpovíme každý dotaz nebo pomůžeme s výběrem dílů. Máme odborně proškolený tým pracovníků, kteří v oblasti automobilového průmyslu působí spoustu let. Jsou to opravdoví odborníci a nadšenci, co se rádi se učí novým věcem. Nebojte se zeptat na cokoliv a to každý pracovní den od 8:00 do 17:00.

 

Rychlá doprava, platba a to vše ZDARMA

V rámci České republiky zasíláme zboží zdarma při objednávce nad 1 000 Kč. Na Slovensko zasíláme zboží zdarma při objednávce nad 2 000 Kč. V České republice si můžete vybrat mezi dopravci GLS a Českou poštou. Po Slovenské republice nám zboží rozváží firma GLS. Více informací o dopravě a platbě zde

Jak objednat zboží, abych ho měl co nejdříve doma?

Objednávky do 10:30, expedujeme ten den, zboží objednané do 16:30 expedujeme následující den. Všichni doručí zboží na vaši adresu do 24 hodin.

 

Vyzvedněte si zboží na výdejním místě nebo si ho nechce dovést domů

Pokud vám více vyhovuje osobní odběr zboží, můžete tak učinit na našem výdejním místě v Hradci Králové. Přijímáme pouze platbu v hotovosti. Při osobním odběru je třeba se předem telefonicky domluvit na čase předání. Zboží v rámci Hradce Králové a blízkého okolí (do 20 km) vám rozvážíme přímo domů vlastním kurýrem.

 

Věrnost se u nás vyplatí

Nechte se odměnit za své nákupy u nás. Za každý nákup sbíráte body a ty si můžete vyměnit za hodnotné dary, jako je například Power Bank, autochladničky, autorádio a mnoho dalšího.

Co je věrnostní program a jak se do něj zapojit? Více informací zde

 

Dárek ke každé objednávce

Jako poděkování za uzavřený obchod s námi, Vás odměníme dárkem v podobě koncentrátu letní kapaliny, ze které namícháte až 25 litrů kvalitní kapaliny do ostřikovačů.

 

Děkujeme vám za pozornost a přejeme mnoho šťastných kilimetrů

 

                                                     


Potřebujete poradit?
Pokud si nejste jistí s nákupem, nenalezli jste požadovaný díl, máte dotaz k ceně nebo dodání, neváhejte nás kontaktovat. Náš tým profesionálů je zde pro Vás.
+420 704 411 861
Na tomto telefoním čísle jsme Vám k dispozici každý všední den, od 8 do 17 hodin. Náš operátor se Vám bude plně věnovat a jistě správně poradí.
obchod@sivela.cz
Emailová adresa, na kterou můžete směřovat věškeré dotazy ke zboží, objednávkávm a případným speciálním požadavkům, v psané formě.